‘Alles komt goed’ – over Wim Brands
• Jeroen van Kan en Maarten Westerveen (samenst.), met bijdragen van Mischa Andriessen, en vele anderen
Alles komt goed
Over Wim Brands
Balans, april 2017
176 pagina’s, paperback € 15,00 | o.a. te koop bij bol.com
—
Op 4 april 2016 overleed Wim Brands (Brummen, 1959). Hij was jarenlang het gezicht van VPRO Boeken, een van de geestelijk vaders van het legendarische radioprogramma De Avonden, maar bovenal dichter.
In Alles komt goed zien we Brands door de ogen van zijn vrienden, zijn collega’s, de schrijvers die hij interviewde en de dichters die zich met hem verwant voelden.
Samengesteld door Maarten Westerveen en Jeroen van Kan, met bijdragen van: Asis Aynan, Roel Bentz van den Berg, Erik Bindervoet, Annemieke Gerrist, Arnon Grunberg, Erik Jan Harmens, Judith Herzberg, Max Kisman, David Kleijwegt, Ariejan Korteweg, Erik Lindner, Maaike Meijer, Jeroen van Kan, K. Michel, Wim Noordhoek, Ester Naomi Perquin, Rob Riemen, F. Starik, Arie Storm, Thomas Verbogt, Maarten Westerveen en Maartje Wortel
zie ook…
Geef een reactie