‘Zijn jongen’ – Carry Slee over haar onstuimige kindertijd
•
In deze autobiografische roman ziet Carry Slee de dingen zoals ze zijn en kijkt liefdevol terug op haar onstuimige kindertijd.
• Carry Slee
Zijn jongen
Lebowski, september 2023
9789048868193,
hardcover, 224 pagina’s, € 23,99
<< o.a. te koop via bol.com en Libris.nl >>
![]()
—
Vader Slee heeft het eeuwige leven. Dus dat hij nu overleden is, zal wel weer één van zijn grappen zijn. Terwijl Carry Slee halsoverkop naar haar moeder rijdt om te achterhalen of het nieuws inderdaad klopt, blikt ze terug op haar jeugd waarin diezelfde moeder een grote rol speelde. Maar hoe dichter ze bij haar ouderlijk huis komt, hoe meer haar vader op de voorgrond treedt, met al zijn verschillende gezichten. (uitgever)
Carry Slee (1949) is de bekendste kinderboekenauteur van Nederland: hele generaties zijn met haar kinderboeken opgegroeid. Ze schreef ook meerdere boeken voor volwassenen, o.a. het succesvolle Moederkruid in 2001, dat genomineerd werd voor de NS Publieksprijs. Van haar werk werden meer dan vijf miljoen exemplaren verkocht en een aantal van haar boeken werd succesvol verfilmd. [wikipedia]
zie ook…
- Interview met Carry Slee in het Volkskrant Magazine –
Volkskrant, Antoinnette Scheulderman, 21 sept. 2023
–

Geef een reactie