‘Luisteren hoe huizen ademen’ – autobiografische roman van Arie Storm

Next Post
Previous Post

storm-luisteren-2013Arie Storm
Luisteren hoe huizen ademen

Uitgeverij Prometheus Bert Bakker, november 2013
Paperback, 160 pagina’s
ISBN 9789044617030, verkoopprijs € 17,95
[te koop bij bol.com]
[ook als e-book – € 10,99]

Luisteren hoe huizen ademen is de zevende roman van schrijver en recensent Arie Storm (1963), die nu koos voor de autobiografische fictie.

August Voois woont met vrouw en dochter in Amsterdam-Zuid. Op een dag begint zijn huis kuren te vertonen. Dat is het begin van spectaculaire gebeurtenissen. Op een wonderlijke manier maakt August een reis naar zijn verleden. Letterlijk. En daar, in zijn geboortewijk, wachten hem enkele verrassingen. (flaptekst)

Arie Storm (1963) publiceerde eerder zes romans, waarvan Afgunst en Gevoel de longlist van de AKO Literatuurprijs haalden. Ook vertaalde hij werk van Peter Ackroyd, John Banville, Verlyn Klinkenborg en H.G. Wells. Verder is hij als boekbespreker te horen in de tros Nieuwsshow en is hij literair criticus voor Het Parool.

over dit boek

 

Next Post
Previous Post

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.