Jeroen Brouwers 75 jaar
23 maart 2015 – Weinig schrijvers hebben zoveel invloed op andere schrijvers gehad als Jeroen Brouwers. Van Lanoye tot Verhulst, van Brusselmans tot Vekeman: allemaal zijn ze op een of andere manier schatplichtig aan de schrijver die in 2007 de Prijs der Nederlandse Letteren weigerde.
feestavond – In april wordt Jeroen Brouwers 75 jaar: voor Behoud de Begeerte en Toneelhuis het uitgelezen moment om hem met medewerking van tal van schrijvers te vieren, en wel op zaterdag 25 april 2015 in de Bourlaschouwburg te Antwerpen.
schrijversprentenboek – Ter gelegenheid van zijn 75e verjaardag brengt uitgeverij Atlas Contact het schrijversprentenboek van Jeroen Brouwers, dat verscheen toen de schrijver 65 jaar werd, opnieuw uit, aangevuld met een uitgebreid overzicht van de periode 2005 – 2015 (zie boek).
- Jeroen Brouwers (1940) bij: wikipedia | dbnl | schrijversinfo |

Geef een reactie